Yurtiçi Konteyner
Taşımacılığı

Yurtiçi Kara
Taşımacılığı

Pantrans, yurtiçindeki yaygın servis ağı ve uzman kadrolarıyla, güvenilir ve yurtiçi taşımacılığın her alanında,güvenilir hizmetler sunuyor. Pantrans’ın depolama, dağıtım, yurtiçi komple taşımacılık hizmetleri yanında bayi ortak deposu ve ev teslimatı gibi müşteriye özel lojistik çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Uluslararası Kara Taşımacılığı

Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda,dünyanın her noktasına ulaşabilme imkanını bir ya da birbiri ile bağlantılı taşıma modellerini kullanmak suretiyle en optimum zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak kurumların hizmetine sunar.Pantrans stratejisi; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü,istenilen yerden,istenilen zamanda teslim etmek üzere kuruludur.

Proje Taşımacılığı

Sektörel lojistik ortağı olmaya yönelik hedefi dahilinde Pantrans sahip olduğu deneyimli ve uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun senaryolar yaratıp uygulamaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratarak, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.

Depolama Hizmetleri

Pantrans deneyimli kadrosu, gelişmiş teknolojik standartlarıyla en iyi hizmeti sunmayı amaçlayarak; mevcut yapısı ve serbest depolarıyla müşterilerinin her türlü operasyonlarına yönelik depolama ihtiyacını karşılamaktadır. Ayrıca avantajlı antrepo hizmetleri ile taşımacılık alanında bütünsel çözümler üretmektedir

Uçak Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı, günümüzde gelişen teknolojik olanaklar sayesinde transfer yöntemleri arasında en hızlı ve pratik alternatiflerden birisidir. Büyük hacimli havayolu eşya taşımacılığı hizmetlerimiz sayesinde, uluslararası ticaret ağında yerinizi alırken yüklerinizi Pantrans güvencesiyle taşıyabilirsiniz.